FAQ

 

Chciałbym wynająć podnośnik koszowy, jednak nie potrafię go obsługiwać. Czy mogę liczyć na pomoc ze strony Waszej firmy?

Oczywiście, w naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów, którzy wykonują zlecone przez klienta prace.

 

Jaki zasięg mają wasze podnośniki?

Wykorzystywane przez nas maszyny przystosowane są do wykonywania prac na wysokości do 20 metrów.

 

Jestem właścicielem dość dużego sklepu w małej miejscowości. Chciałbym zamówić usługi w Państwa firmie, ale w dzień, w okolicy sklepu jest dużo ludzi. Czy mogę zamówić Waszą usługę w godzinach wieczornych lub nocnych?

Tak, nasza firma działa siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu można zadzwonić i umówić się z nami na dowolny termin. Posiadamy niezbędne oświetlenie, które pozwala nam pracować w nocy.

 

Niedługo biorę ślub i chciałbym, aby wykonywane zdjęcia lub filmy były wyjątkowe. Czy można wypożyczyć podnośnik koszowy w celu nakręcenia filmu z innej perspektywy?

W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby świadczone usługi były kompleksowe. Dlatego też jesteśmy otwarci również na propozycje klienta. Dzięki takiemu podejściu do naszej misji możemy zrealizować zlecenie wypożyczenia podnośnika do robienia zdjęć na ślubie.

 

Czy prace z wykorzystaniem podnośników koszowych wykonujecie tylko na otwartej przestrzeni?

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, który wykorzystujemy, możemy realizować zlecenia prac zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w różnego typu halach czy zadaszeniach.