O firmie

KorczakFirma KORCZAK świadczy usługę wynajmu podnośnika koszowego na terenie Wrocławia i okolic Dolnego Śląska. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dla tego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Usługi wynajmu świadczymy całodobowo, pracujemy na zasadzie pogotowia wysokościowego.

Fundamentem naszej pracy jest terminowość i fachowość. Kładziemy nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę operatorską z dużym doświadczeniem.
Jeśli chcecie Państwo bezpiecznie wykonać pracę na wysokości, a dostęp do miejsca pracy jest utrudniony, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Państwa.

Możliwości wykorzystania naszego podnośnika są ogromne. Podnośnik koszowy czyli zwyżka, którą Państwu oferujemy, pozwala na bezpieczny i łatwy dostęp do miejsc na wysokości, do 20m i 9m w bok. Budowa przegubowo- teleskopowa urządzenia, umożliwia pracę nad daszkami, balkonami i wszelkiego rodzaju konstrukcjami. Dzięki małej masie, podwójnym kołom na tylnej osi i bardzo kompaktowym wymiarom, jesteśmy w stanie dojechać w miejsca niedostępne dla innych urządzeń.

Nasz podnośnik jest przystosowany do pracy w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż został wyposażony w dodatkowy silnik elektryczny 230V.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom różnych firm, instytucji i osób prywatnych, dla tego rozszerzamy naszą ofertę o świadczenie usług kompleksowych.

Możemy profesjonalnie wykonać usługi takie jak:

  • mycie okien i elewacji
  • wycinka i pielęgnacja drzew i zieleni wysokiej
  • -zabezpieczenie przed ptakami
  • czyszczenie rynien i rur spustowych
  • montaż/demontaż dekoracji.

Każda nasza usługa wyceniana jest indywidualnie, a cena zależy od:

  • czasu pracy
  • odległości od bazy
  • trudności dojazdu
  • rodzaju wykonywanej pracy.
Montaż rolet zewnętrznych na trzecim piętrze z podnośnika koszowego

100% SATYSFAKCJI

Na rynku wrocławskim cieszymy się nienaganną opinią zadowolonych klientów. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, w ostatnim czasie, także o kompleksowe usługi.

CZYTAJ WIĘCEJ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dysponujemy niezawodnym sprzętem, który umożliwia bezawaryjną i bezpieczną pracę, do wysokości 20m i do 9m w bok. Posiadamy wszelkie zezwolenia …

CZYTAJ WIĘCEJ

NAJLEPSZA OFERTA

Oferujemy profesjonalne usługi w najlepszej cenie. Przy stałych zleceniach istnieje możliwość negocjacji ceny.

CZYTAJ WIĘCEJ